دوشنبه , اسفند ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / روغن / تجارت عمده روغن نارگیل اعلا طبیعی

تجارت عمده روغن نارگیل اعلا طبیعی

تجارت عمده روغن نارگیل اعلا و طبیعی یکی از فعالیت های یک شرکت توزیع روغن در بازار است که در راستای تامین نیاز مصرف کننده و سود حداکثری صورت می گیرد.
نارگیل یکی از مغذی ترین میوه های وارداتی است که به خاطر طعم خوشمزه آن در حجم بالا در بازار خرید و فروش می شود. با این حال مصرف عمده نارگیل در کارخانه های روغن سازی و به منظور تهیه بهترین روغن نارگیل طبیعی است. روغن نارگیل دارای خواص فراوانی بوده و اسیدهای چرب موجود در آن درحدود ۹۰ درصد می باشد که نسبت به انواع دانه های روغنی رقم بالایی است.
یکی از دغدغه های نسل امروز جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و امراض مشابه مانند فشار خون و کلسترول بالا است. با مصرف منظم روغن نارگیل طبیعی علاوه بر کاهش کلسترول منفی خون و کنترل فشار خون می توان از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی جلوگیری نمود. لاغری و کاهش وزن از دیگر مزایای بهره گیری از روغن نارگیل به صورت خوراکی و مالشی است.

تجارت عمده روغن نارگیل

در بازار شرکت های متعددی در حوزه تجارت روغن نارگیل فعالیت دارند که نمونه های اعلا و درجه یک این محصولات را از طریق شرکت های تولیدی دریافت می کنند. از این طریق می توان انواع روغن نارگیل طبیعی را به صورت عمده و خرده تهیه کرد و با اطمینان از سلامت محصول به صورت استعمال خارجی یا خوراکی به کار برد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روغن کرچک فله

قیمت روغن کرچک فله در خرید اینترنتی

قیمت روغن کرچک فله در خرید و فروش های اینترنتی به صورت عمده نسبت به …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه