شنبه , آذر ۱ ۱۳۹۹
خانه / روغن نارگیل / تهیه روغن نارگیل درجه یک برای پوست

تهیه روغن نارگیل درجه یک برای پوست

جهت تهیه انواع بسته بندی روغن نارگیل درجه یک برای پوست و مو می شود به نمایندگی های عرضه مستقیم روغن های گیاهی در بازار مراجعه نمود.
نارگیل یکی از بهترین و خوشمزه ترین میوه هاست که دارای ترکیب غذایی منحصر به فرد می باشد و عمدتا در قالب روغن های گیاهی در بازار عرضه می گردد. برای تهیه روغن نارگیل در کارخانه ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک و پیشرفته بهره گرفته می شود تا محصولی استاندارد و درجه یک تحویل بازار گردد.
روغن نارگیل با توجه به خاصیت های مختلفی که برای پوست و مو دارد به انحاء مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که روغن نارگیل دارای قدرت مرطوب کنندگی بالاست از آن جهت تهیه انواع لوسیون ها و کرم های دست و صورت بهره گرفته می شود. از طرف دیگر به دلیل وجود اسیدهای چرب زنجیره کوتاه در ترکیب روغن نارگیل بهترین روغن جهت کاهش وزن است.

روغن نارگیل درجه یک

تهیه روغن نارگیل درجه یک

در تولیدی های روغن گیاهی انواع و اقسام روغن نارگیل درجه یک و باکیفیت ساخته می شود که برای تهیه آنها می توان به نمایندگی های مجاز این شرکت ها مراجعه نمود. قیمت انواع روغن نارگیل موجود در بازار متاثر از وضعیت بازار عرضه و تقاضا بوده و بیشتر توسط کارخانه ها جهت به کارگیری در ساخت مواد بهداشتی آرایشی خریداری می شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش روغن نارگیل طبیعی

تولید و فروش روغن نارگیل طبیعی اصل

فروش روغن نارگیل طبیعی اصل تولید ایران، این روزها توسط بسیاری از عوامل فروش صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه