سه شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۹
خانه / روغن / تولید و فروش روغن نارگیل طبیعی اصل

تولید و فروش روغن نارگیل طبیعی اصل

فروش روغن نارگیل طبیعی اصل تولید ایران، این روزها توسط بسیاری از عوامل فروش صورت می گیرد. اما اینکه بتوان به این فروشندگان اطمینان کرد که آیا واقعا نمونه اصل را می فروشند سخت می باشد. اولین قدم این است که شما روغن نارگیل طبیعی را بخوبی بشناسید در درجه دوم واسطه ها حذف شوند تا مستقیم با تولید کننده در ارتباط باشید.

فروش روغن نارگیل طبیعی

همانطور که میدانیم عمده نیاز صنایع مختلف در کشور به روغن نارگیل از طریق واردات تامین می شود که نمونه های تصفیه شده می باشند. اما چندسالیست که گرایش به روغن های بکر و طبیعی به دلیل خواص فوق العاده آنها زیاد شده و تولید کننده های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند. اما فعالیت آنها بسیار محدود است و در بین این تولید کنندگان تعداد کمی هستند که فعالیت شرکتی و گسترده تری دارند و بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند. هدف ما آشنایی شما با این دست از تولید کنندگان می باشد. اما در ابتدا ببینیم روغن نارگیل طبیعی چه فرقی داد و چگونه تولید می شود؟

فروش روغن نارگیل طبیعی

تولید روغن نارگیل طبیعی

فرق روغن نارگیل طبیعی با نمونه های صنعتی چیست؟ چرا واژه طبیعی برای آن بکار گرفته شده است؟
همانطور که میدانیم برای تولید روغن نارگیل و همینطور دیگر روغن ها روش های مختلفی وجود دارد. پرس گرم، پرس سرد، استخراج با حلال و … هر کدام از این روش ها شرایط خاص خود را دارند و ویژگی های روغن حاصل از آنها نیز فرق می کند.

 • روغن نارگیل صنعتی که به عبارتی تصفیه شده هستند از روش پرس گرم و حلال استفاده می شود که بعد از تولید روغن حتما نیاز دارد تا تصفیه شود. اما طی پروسه تصفیه روغن بسیاری از ترکیب های مغذی خود را از دست می دهد و روغن عطر و بوی خاصی ندارد.

فروش روغن نارگیل طبیعی

 • اما روغن نارگیل طبیعی به روشی تولید می شود که روغن تحت شرایط دمایی و محلول های شیمیایی قرار نگیرد و محصول نهایی یک روغن سالم و حاوی تمام مواد مغذی خود می باشد و هیچگونه عوارض ناشی از ترکیبات شیمیایی هم ایجاد نمی کنند. بهترین روش که با آن می توان روغن نارگیل طبیعی تولید کرد روش پرس سرد (cold press) می باشد. مکانیسم پرس سرد، روغنگیری تحت فشار مکانیکی در دمای حداقلی می باشد که به بافت روغن آسیبی وارد نمی کند و از همه مهمتر با این روش، روغن نیازی به تصفیه شیمیایی ندارد ، لذا اثری از ترکیبات شیمیایی مضر نیست و روغن حاصل دارای یک عطر و طعم نارگیل تازه می باشد که لذت استفاده از روغن نارگیل را دو چندان می کند.

فروش روغن نارگیل طبیعی

کاربرد روغن نارگیل طبیعی

 • استفاده در محصولات مراقبتی پوست و مو
 • استفاده در ماساژ درمانی و آروماتراپی
 • محصولات آرایشی و بهداشتی
 • کرم سازی
 • صابون سازی
 • آبرسان قوی مو و پوست
 • نرم کننده فوق العاده مو
 • جلوگیری از ریزش مو
 • درخشان کننده مو

روغن نارگیل طبیعی برای مراقبت از مو

فروش روغن نارگیل طبیعی اصل

خوشبختانه تجهیزات مربوط تولید روغن نارگیل بکر در ایران چندسالیست که فراهم شده و لذا تولید و فروش روغن نارگیل طبیعی در ایران مقدور می باشد. اما دغدغه ای که در مورد روغن نارگیل طبیعی می باشد اصل بودن آن است. چرا که بسیاری از فروشنده ها روغن نارگیل تصفیه را با روغن نارگیل طبیعی ترکیب می کنند و یا گاها با روغن های بی کیفیت مایع تا سود بیشتری به جیب بزنند. لذا تولید کننده هایی که تخصصی در این زمینه فعالیت کند محدود می باشند. لذا فروش روغن نارگیل طبیعی بصورت مستقیم توسط تولید کننده می تواند تا حدودی این مشکل را برطرف کنند.

روغن نارگیل اصل را از کجا بشناسیم؟

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید روغن نارگیل RBD

مشخصات، قیمت و خرید روغن نارگیل RBD

مشخصات، قیمت و خرید روغن نارگیل RBD را اگر در بازار ها می خواهید بدانید …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه