پنج شنبه , آذر ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / روغن / عرضه عمده روغن نارگیل طبیعی استاندارد

عرضه عمده روغن نارگیل طبیعی استاندارد

از طریق شبکه های عرضه روغن در بازار انواع روغن نارگیل طبیعی و استاندارد به مشتریان عرضه می گردد که دارای خواص درمانی و غذایی متنوع می باشد.
از جمله میوه هایی که دارای حجم بالایی از چربی بوده و از آن فرآورده های متنوع از جمله روغن بهداشتی و درجه یک تهیه می شود میوه درخت نارگیل است. روغن نارگیل دارای ترکیبات منحصر به فردی است که تاثیرات مثبت بر سلامت جسم و روان انسان دارد و از این رو به صورت خوراکی و دارویی در کارخانه های مربوطه تولید می گردد.
روغن موجود در نارگیل به صورت اشباع شده می باشد که کاملا بی ضرر بوده و دارای بوی مطبوعی است. روغن نارگیل با توجه به مواد غذایی مختلفی که در درون خود دارد برای پخت مواد غذایی مناسب بوده و از طرف دیگر دارای تاثیرات درمانی متنوع نیز می باشد. کاهش کلسترول خون، لاغری و کاهش وزن، تقویت دستگاه ایمنی بودن و بهبود عملکرد دستگاه گوارش از فواید بهره گیری از روغن نارگیل طبیعی می باشد.

عرضه عمده روغن نارگیل

عرضه عمده انواع روغن نارگیل طبیعی و استاندارد از فعالیت های مراکز توزیع روغن در بازار است که جهت تامین نیاز مشتریان صورت گرفته و با سودآوری مناسب همراه است. از مراجعه کنندگان به مرکز عرضه روغن نارگیل صنایع تولید کننده مواد آرایشی بهداشتی می باشند که از این روغن طبیعی در ترکیب تولیدات خود بهره می برند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید روغن نارگیل RBD

مشخصات، قیمت و خرید روغن نارگیل RBD

مشخصات، قیمت و خرید روغن نارگیل RBD را اگر در بازار ها می خواهید بدانید …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه