دوشنبه , اسفند ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / روغن نارگیل / فروشنده انواع روغن نارگیل خوراکی صادراتی

فروشنده انواع روغن نارگیل خوراکی صادراتی

بسیاری از افراد به عنوان فروشنده انواع روغن های جامد و مایع در بازار فعال هستند که نمونه های مختلف روغن نارگیل خوراکی از جمله نوع صادراتی آن را عرضه می نمایند.
روغن های خوراکی و چگونگی بهره گیری از آن تاثیر مستقیم در حفظ سلامتی افراد مخصوصا میانسالان و سالمندان دارد. از ویژگی های یک روغن خوراکی خوب استقات بالا در مقابل حرارت و عدم اکسیده شدن می باشد. از استانداردترین روغن های خوراکی موجود در بازار روغن نارگیل می باشد که دارای ارزش غذایی بسیار بالاست و جهت پخت و پز مواد غذایی مختلف استفاده می شود.
حرارت پذیری روغن نارگیل نسبت به سایر محصلات مشابه بالاتر بوده و از این رو برای سرخ کردن غذاهای مختلف به کار برده می شود. از طرف دیگر استفاده مداوم و مکرر از روغن نارگیل خوراکی باعث تقویت سیستم ایمنی و دفاعی بدن شده و بدن را در مقابل بیماری های مختلف مقاوم می سازد.

روغن نارگیل صادراتی

از بهترین روغن هایی که یک فروشنده روغن در بازار ارائه می نماید انواع روغن نارگیل صادراتی است که در دو نوع کلی خوراکی و درمانی تقسیم بندی می شود. بسته بندی روغن های گیاهی از نوع استاندارد بوده و بر روی بسته بندی آن مشخصات کلی محصول از قبیل ارزش ترکیبات غذایی موجود در آن درج می گردد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش روغن نارگیل تصفیه شده

مشخصات و قیمت فروش روغن نارگیل تصفیه شده

قیمت فروش روغن نارگیل تصفیه شده با مشخصات و ویژگی هایی که دارند متفاوت می …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه