شنبه , اسفند ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / روغن / مشخصات و قیمت فروش روغن نارگیل تصفیه شده

مشخصات و قیمت فروش روغن نارگیل تصفیه شده

قیمت فروش روغن نارگیل تصفیه شده با مشخصات و ویژگی هایی که دارند متفاوت می باشد، بنابراین جهت خرید روغن نارگیل با بهترین قیمت بازار می توانید هم اکنون از طریق مرکز فروش عمده اقدام نمایید.

روغن نارگیل تصفیه شده و بکر در بازار بسیاری از کشورها قابلیت خریداری دارد. این روغن قسمت بسیار بزرگی از فعالیت این مجموعه را به خود اختصاص بخشیده است چراکه باتوجه به محبوبیت روغن نارگیل در دنیا میزان تقاضای بالایی از خود برجای گذاشته است که قطعا این نیاز ها باید پاسخ داده شوند. از موارد کاربرد روغن نارگیل تصفیه شده می‌توان مصرف روزانه مصرف خوراکی، پوست، مو و زیبایی اشاره کرد که بسیاری از مراکز پخش روغن نارگیل طبیعی و ارگانیک را در بسته بندی های با کیفیت و کاربردی به بازار تزریق می نمایند.

قیمت فروش روغن نارگیل تصفیه شده

اعلام قیمت فروش روغن نارگیل تصفیه شده

اعلام قیمت فروش روغن نارگیل به صورت تصفیه شده برای بسیاری از کارخانه های تولید مواد غذایی و مواد آرایشی و بهداشتی نکته مهمی می‌باشد چرا که بتوانند محصولاتشان را علاوه بر کیفیت بالا با قیمت مناسب تری در اختیار مصرف کنندگان شان قرار دهند. این قیمت تمام شده نیز می تواند با عواملی همچون حجم سفارش، نوع محصول بسته بندی و میزان تقاضا شکسته تر شود که قطعا قیمت، فاکتور اصلی و اساسی در بحث خرید و فروش به شمار می رود. از آنجاییکه عواملی همچون تغییر ارز و دلار سبب نوسان قیمت روغن می شود لذا پیشهاد می شود جهت دریافت قیمت روز با کارشناسان و مشاوران فروش مجموعه در ارتباط باشید.

قیمت فروش روغن نارگیل تصفیه شده

مشخصات و خرید روغن نارگیل با قیمت مناسب

خرید روغن نارگیل با قیمت مناسب کارخانه نیز می‌تواند به صورت عمده و تناژ برای بسیاری از تولیدکنندگان مسیری جهت کنترل قیمت مصرف کننده محصول جدید باشد. از جمله انواع روغن های نارگیل پرفروش در بازار داخلی می توان به محصولات زیر اشاره نمود:

 1. روغن نارگیل خالص
 2. روغن نارگیل خوراکی
 3. روغن نارگیل صنعتی
 4. روغن نارگیل طبیعی
 5. روغن نارگیل موضعی
 6. روغن نارگیل هندی
 7. روغن نارگیل هیدروژنه
 8. روغن نارگیل درمانی
 9. روغن نارگیل کلد پرس
 10. روغن نارگیل ارگانیک
 11. روغن نارگیل cbc
 12. روغن نارگیل پاراشوت
 13. روغن نارگیل rbd

در بازار داخلی هر یک از این روغن ها با مشخصات خاص خود و بسته بندی که دارند، خرید و فروش می گردد که قطعاً هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند و در صنایع تولیدی متفاوتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

قیمت فروش روغن نارگیل تصفیه شده

فروش عمده روغن نارگیل خالص در بازار

فروش عمده روغن نارگیل خالص در بازار می‌تواند زمینه ساز کسب بهترین قیمت رقابتی گردد، روغن نارگیل خالصی که جزو پرکاربردترین روغن های طبیعی به شمار می‌رود و ارگانیک بودن آن سبب محبوبیت این نوع روغن شده است. روغن نارگیل تصفیه شده وارداتی نیز جهت مواد آرایشی، دارویی، ماساژ و بسیاری از صنایع کاربرد فراوانی دارد که در امر خرید و فروش این محصول باید به اصل و تقلبی بودن آن نیز دقت بیشتری داشته باشید. لذا می بایست با واردکننده و یا بازرگانی های مورد تایید و اطمینان در خصوصو سفارش همکاری داشته باشید.
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روغن کرچک فله

قیمت روغن کرچک فله در خرید اینترنتی

قیمت روغن کرچک فله در خرید و فروش های اینترنتی به صورت عمده نسبت به …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه